top of page

Privātuma politika

DATU VĀKŠANA UN TO APSTRĀDES GALVENIE NOLŪKI

Mēs apkopojam un apstrādājam personisko informāciju par jūsu personu (turpmāk tekstā „personas dati”), kad jūs izmantojat Portālu. Šie personas dati bez ierobežojuma ietver personisku informāciju, kuru jūs sniedzat, pierakstoties ROSE dreamwear portālā, navigējat un/vai iepērkaties tajā.

Šāda informācija ietver jūsu vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi, tālruņa numuru, piegādes un rēķina adresi, dzimšanas datumu, vecumu, dzimumu, samaksas par pirkumu veidu, pirkumu informācijas vēsturi, lietotāja ID un informāciju par jūsu maksājumu. Ja jūs nesniegsiet mums pieprasīto informāciju, mēs, iespējams, nespēsim izpildīt attiecīgo darbību, kuras nolūkā vācam datus, piemēram, piegādāt jums preces.

Mēs apstrādāsim jūsu personas datus šādos nolūkos: Lietotāja reģistrēšanās ROSE dreamwear portālā. Mums sniegtie personas dati, jums kā lietotājam reģistrējoties Portālā, tiks apstrādāti, lai identificētu jūs kā lietotāju ROSE dreamwear tīmekļa vietnē un nodrošinātu piekļuvi dažādiem pakalpojumiem un funkcijām, kuras jums kā reģistrētam lietotājam ir pieejamas.

Pirkumi.

Mēs izmantosim personas datus jūsu iegādāto preču pirkuma un pārdošanas līguma ar Pārdevēju vai jebkuras citas vienošanās starp abām pusēm sagatavošanai, apstrādei un izpildei un saistītos administratīvos un juridiskos nolūkos. Turklāt mēs varam izmantot jūsu datus saziņai ar jums, izmantojot e-pasta vēstules, tālruņa zvanus vai īsziņas, lai informētu jūs par jūsu pasūtījuma statusu, kā arī cita veida ar pakalpojumiem saistītai saziņai, tostarp Portāla drošības atjauninājumiem. Ja jūs sniedzat mums trešās personas informāciju, jūs uzņematies atbildību par to, lai šīs personas informētu un iegūtu viņu piekrišanu šādas informācijas sniegšanai tālāk paskaidrotajos nolūkos.

Ja jūs iegādājaties preci vai dāvanu karti (turpmāk tekstā „preces”), par trešo personu sniegtā informācija tiks izmantota vienīgi, lai izpildītu preču piegādi vai apstiprinātu to saņemšanu un izpildītu jebkuru jūsu vai trešās personas iespējamu lūgumu vai pieprasījumu.

Pieprasījumi.

Ja vēlaties uzdot kādu jautājumu, izmantojot saziņas veidlapu, kas ir pieejama ROSE dreamwear portālā, jūsu personas datus un kontaktinformāciju mēs varam izmantot, lai atbildētu uz jūsu jautājumiem, tostarp tādiem, kas ir saistīti ar Portāla tehnisko apkalpošanu, tā darbību, ar pasūtījumiem saistītām neskaidrībām utt. Lai pienācīgi izpildītu jūsu pieprasījumus, mums, iespējams, būs jāsazinās ar jums pa e-pastu, izmantojot tālruņa zvanus vai īsziņas. Lietotājs (Jūs) ar šo garantē, ka sniegtie personas dati ir patiesi un precīzi, un apņemas mūs informēt par jebkurām izmaiņām vai grozījumiem tajos.

Lietotājs uzņemas pilnīgu atbildību par jebkuriem zaudējumiem vai kaitējumu, kas nodarīti Tīmekļa vietnei vai ROSE dreamwear, Pārdevējam vai jebkurai trešai personai, norādot reģistrācijas veidlapā kļūdainu, neprecīzu vai nepilnīgu informāciju.

PERSONAS DATU IZPAUŠANA UN STARPTAUTISKA PĀRSŪTĪŠANA Kad tas ir noteikti nepieciešams, mēs drīkstam izpaust šo informāciju trešās puses datu apstrādātājiem, izpildes centriem, finanšu iestādēm vai trešās puses pakalpojumu sniedzējiem, kuri palīdz mums īstenot mūsu uzņēmējdarbību (piemēram, partneriem, kas palīdz krāpniecības izmeklēšanā, rēķinu samaksā, sadarbības un atlīdzības programmās, tehnoloģisko pakalpojumu sniedzējiem, finanšu darījumu pārvaldības partneriem, loģistikas pakalpojumu sniedzējiem, transporta, pasūtījumu pārvaldības un klientu apkalpošanas nodrošinātājiem un/vai partneriem, kas veic mūsu Tīmekļa vietnē veikto darījumu analīzi, lai piedāvātu mūsu lietotājiem pietiekamu garantiju pirkumu darījumos utt.), kā arī gadījumos, kad tas ir nepieciešams jūsu pirkumu apstrādei. Sniedzot mums informāciju šajā Tīmekļa vietnē vai citādi, jūs skaidri atļaujat mums izpaust un apstrādāt jūsu informāciju, kā iepriekš aprakstīts.

Kā pieprasīt datu dzēšanu?

Nosūtiet mums e-pastu uz rosedreamwear@gmail.com ar tēmu “Privāto datu noņemšanas pieprasījums”.

Pašn.persona Laura Roze 

Reģ.nr. 31019510804

bottom of page