top of page

Sīkdatnes (Cookies)

Informācija par sīkfailiem Kas ir sīkfails?
Sīkfails ir mazs teksta fails, kuru tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā, tālrunī vai citā ierīcē, ar informāciju par jūsu navigēšanu attiecīgajā tīmekļa vietnē. Sīkfaili ir vajadzīgi, lai uzlabotu un atvieglotu jūsu tīmekļa pārlūkošanas iespējas, turklāt tie nenodara jūsu datoram nekādu ļaunumu. Lai gan šajā politikā izmantojam vispārīgu terminu „sīkfaili”, jo šis ir galvenais veids šajā Tīmekļa vietnē izmantotās informācijas saglabāšanai, jēdziena „sīkfaili” nolūkā tiek lietots arī cits nosaukums — pārlūkprogrammas „lokālā krātuve”. Visa šajā iedaļā iekļautā informācija ir attiecināma arī uz jēdzienu „lokālā krātuve”.
Kādēļ šajā Tīmekļa vietnē tiek izmantoti sīkfaili?
Sīkfaili ir būtiska mūsu Tīmekļa vietnes daļa. Sīkfailu galvenais uzdevums ir uzlabot tīmekļa pārlūkošanas iespējas. Piemēram, sīkfailus izmanto, lai atcerētos jūsu izvēles (valodu, valsti u. c.), kad Tīmekļa vietni pārlūkosiet un apmeklēsiet turpmāk. Sīkfailu apkopotā informācija mums palīdz arī uzlabot Tīmekļa vietni, nosakot lietošanas biežumu un īpatnības un Tīmekļa vietnes piemērotību lietotāju individuālām interesēm un nodrošinot ātrāku meklēšanu utt. Dažkārt, ja iepriekš esam ieguvuši jūsu informētu piekrišanu, sīkfailus, atzīmes vai līdzīgus komponentus varam izmantot, lai iegūtu informāciju, kas ļauj mums no savas vai trešās personas tīmekļa vietnes vai jebkādiem citiem līdzekļiem rādīt jums reklāmas, pamatojoties uz jūsu pārlūkošanas paradumu analīzi.
Kādā nolūkā sīkfaili šajā Tīmekļa vietnē NETIEK izmantoti?
Mūsu izmantotajos sīkfailos mēs nesaglabājam sensitīvu personisku informāciju, piemēram, jūsu adresi, paroli, kredītkartes vai debetkartes datus utt.
Kas izmanto sīkfailos saglabāto informāciju?
Mūsu Tīmekļa vietnē sīkfailos saglabāto informāciju izmantojam vienīgi mēs, izņemot tos tālāk norādītos „trešo personu sīkfailus”, kurus izmanto un pārvalda ārējas struktūrvienības, lai sniegtu mūsu pieprasītos pakalpojumus un uzlabotu mūsu pakalpojumus un lietotāja darbību, pārlūkojot mūsu Tīmekļa vietni. Galvenie pakalpojumi, kādiem „trešo personu sīkfaili” tiek izmantoti, ir piekļuves statistikas iegūšana un veikto maksājuma transakciju garantija.
Kā es varu izvairīties no sīkfailu lietošanas šajā Tīmekļa vietnē?
Ja vēlaties nepieļaut sīkfailu lietošanu šajā lapā, ņemot vērā iepriekš aprakstītos ierobežojumus, jums vispirms ir jāatspējo sīkfailu lietošana savā pārlūkprogrammā un pēc tam jādzēš šajā pārlūkprogrammā ar šo Tīmekļa vietni saistītie saglabātie sīkfaili. Lai nepieļautu sīkfailu lietošanu, šo opciju varat izmantot jebkurā laikā.
Kā es varu atspējot un nepieļaut sīkfailu lietošanu?
Jūs varat ierobežot, bloķēt vai dzēst sīkfailus no šīs Tīmekļa vietnes jebkurā laikā, mainot savas pārlūkprogrammas konfigurāciju un izpildot tālāk norādītās darbības. Lai gan katrā pārlūkprogrammā iestatījumi atšķiras, sīkfaili parasti tiek konfigurēti izvēlnē „Preferences” vai „Rīki”. Papildu informāciju par sīkfailu konfigurēšanu savā pārlūkprogrammā skatiet pārlūkprogrammas izvēlnē „Palīdzība”.
Kurus konkrētus sīkfailus šī Tīmekļa vietne izmanto un kādā nolūkā?
Tālāk sniegtais pārskats ietver sīkfailus, atzīmes un līdzīgus šajā Tīmekļa vietnē izmantotus komponentus un informāciju par katra šāda komponenta nolūku, ilgumu un pārvaldību (patentētu un trešo personu). Tehniski un personalizēti sīkfaili: identifikācijai un autentifikācijai, pārlūkošanai, interfeisa pielāgošanai, populārākajām vietnēm utt. Šos sīkfailus izmanto, lai identificētu lietotāju sesijas laikā, novērstu lietotājam nepieciešamību atkārtoti pieteikties tīmekļa vietnē, paātrinātu tīmekļa vietnē atsevišķas procedūras, atcerētos sesijā vai turpmākos apmeklējumos veiktās izvēles, atcerētos jau apmeklētās lapas utt..

bottom of page